INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Rodzaj oferty: Praca

Misją Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz usług w obszarze bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania zgodnie z obowiązującym stanem prawnym oraz normami specjalistycznymi.
Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, a liczba obsługiwanych przez nas klientów stale się powiększa.
Specjalizujemy się w ochronie informacji, w tym danych osobowych oraz w bezpieczeństwie informatycznym.
Zatrudniamy wielu ekspertów z różnych dziedzin, w tym prawników, informatyków, kontrolerów, audytorów oraz byłych funkcjonariuszy organów ścigania i służb specjalnych.

Monitorowanie i informowanie Administratora Danych Osobowych o obowiązkach
spoczywających na nim na mocy Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz innych obowiązujących przepisów związanych z ochroną danych osobowych.
Doradztwo w zakresie polityki ochrony danych osobowych, procedur i standardów wewnętrznych.
Przeprowadzanie oceny skutków ochrony danych (DPIA) oraz monitorowanie ich postępów.
Zarządzanie incydentami związanymi z naruszeniem ochrony danych osobowych
i prowadzenie dochodzeń w tych sprawach.
Współpraca z organami regulacyjnymi i zapewnienie odpowiednich raportów oraz odpowiedzi na zapytania.
Prowadzenie szkoleń

Wykształcenie wyższe związane z ochroną danych osobowych, prawem, informatyką lub pokrewnymi dziedzinami, np. administracja.
Doświadczenie zawodowe jako Inspektor Ochrony Danych lub na podobnych stanowiskach – możliwość przyuczenia do zawodu.
Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z różnymi interesariuszami.
Prawo jazdy kategorii B.

Wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami.
Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie.
Pracę w dynamicznym środowisku, w którym innowacje są doceniane.
Narzędzia niezbędne do pracy – telefon, laptop, samochód służbowy.
Możliwość dobrowolnego przystąpienia do pakietu ubezpieczeń grupowych.
Profesjonalny system szkoleń w procesie wdrożenia do pracy na oferowanym stanowisku.

Lokalizacja miejsca pracy: woj. świętokrzyskie

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail karolina.dworczynska@cbi24.pl. W temacie wiadomości należy wpisać „Nabór na stanowisko Inspektora Ochrony Danych”.

Termin ważności oferty: 2023-06-30
Email kontaktowy: karolina.dworczynska@cbi24.pl